Wirtualna wycieczka
Zapraszamy do zwiedzania
Konkurs fotograficzny

 

Drodzy miłośnicy fotografii ! Chwyćcie aparaty w dłonie, wybierzcie się na spacer skansenowskimi alejkami, rozejrzyjcie się wokół i uwiecznijcie na fotografiach to, co Waszym zdaniem najpiękniejsze… – oto co wystarczy uczynić, by wziąć udział w  konkursie pt. “Cztery pory roku w skansenie”.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych – miłośników fotografowania. Stanowi doskonałą okazję do odkrywania uroków sierpeckiego skansenu oraz kształtowania wrażliwości na potrzebę ochrony środowiska naturalnego. Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie 5 autorskich zdjęć przedstawiających plenery sierpeckiego skansenu lub elementy ekspozycji przyrodniczej (roślinność, zwierzęta). Zdjęcia  wraz z wypełnioną Kartą Zgłoszenia (do pobrania wraz z załącznikiem Regulamin Konkursu) należy przesłać pocztą elektroniczną lub listownie na adres Muzeum z dopiskiem Konkurs „Cztery pory roku w skansenie”.  Zasięg  konkursu obejmuje region Mazowsza.

Prosimy o przesyłanie zdjęć wraz z Kartą Zgłoszenia pocztą tradycyjną na adres:

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
Dział upowszechniania i promocji
ul. Narutowicza 64
09-200 Sierpc

lub pocztą elektroniczną na adres:

promocja@mwmskansen.pl

z dopiskiem: “Konkurs fotograficzny”

Termin nadsyłania prac upływa 15 listopada 2014 roku.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu. Zachęcamy do udziału, na Laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody !

Regulamin konkursu

Karta Zgłoszenia

Uzupełnienie bazy edukacyjnej do prowadzenia zajęć terenowych i stacjonarnych na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 35.6960,00 zł.

 

 

 

 

Patroni medialni: